Outdoor Life - prosta historia

Idea stworzenia Outdoor Life pojawiła się wiele lat temu, kiedy wspólnie doszliśmy do wniosku, że nasze zainteresowania skupione są wokół jednego...
Każdy z nas poświęca górom szczególną uwagę, niektórzy z nas spędzają w górach większość swojego życia - to nasza wielka pasja, którą pielęgnujemy i stale rozwijamy. To właśnie z tej pasji narodził się pomysł, by podzielić się z Wami naszym doświadczeniem i pokazać Wam miejsca, które kochamy i tak często odwiedzamy.
Przełam się!
Nie wiesz jak posługiwać się czekanem, nigdy nie miałeś/łaś na nogach raków czy rakiet? Nic straconego, wszystkiego Cię nauczymy. Dopełnimy wszelkich starań, żeby każdy z Was wrócił z wyprawy bogatszy o nowe doświadczenia oraz świadomość swoich umiejętności. Oferujemy alternatywę dla autokarowych wycieczek w najpopularniejsze i zatłoczone rejony górskie. Proponujemy Wam wyprawy szkoleniowe w małych zespołach, przygotowane przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie. Wybieramy atrakcyjne rejony z dala od obleganych szlaków.
 
Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze i sugestie, jeżeli chcielibyście wybrać się z nami w rejon zaproponowany przez Was, dajcie nam znać, chętnie przygotujemy szkolenie w wybranym przez Was miejscu.
Dołącz do nas i odkryj swoje góry!

Ekipa Outdoor Life

Bogdan Tymoszyk
 
Uzależniony od gór i przestrzeni. Organizator i kierownik wielu wypraw: Sudety, Tatry, Alpy, Rumunia, Ukraina. Podróżował po Gruzji, Maroku, Indiach, Nepalu i niemal całej Europie. Zawodowy instruktor survivalu CS Vancroll, pedagog, kierownik placówek wypoczynku. Ukończył tatrzański kurs wspinaczkowy PZA. Szef edukacyjnego programu Szkoła Przetrwania i Przygody SAS www.sas.org.pl, który od ponad 20 lat działa na rzecz propagowania wszelkich form aktywności górskich.
 
MTB, via ferraty, wspinaczka klasyczna i trekking to zaledwie część jego pasji.
Tomasz Kliś
Wspina się od bardzo dawna, ma za sobą wspinaczki w Tatrach, Alpach, w wielu rejonach skalnych Europy, a także w twierdzy twardego wspinania – na Wyspach Brytyjskich. Był w Andach i Patagonii. Jako grotołaz uczestniczył w eksploracji jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach, brał też udział w wyprawach jaskiniowych w różne rejony Alp i na Kaukaz. Jest jednym z niewielu instruktorów posiadających uprawnienia zarówno do szkolenia wysokogórskiego, jak i jaskiniowego. Kilka lat temu ukończył z pozytywnym wynikiem międzynarodowy staż instruktorski w Ecole Nationale de Ski et d’Alpinisme (ENSA) w Chamonix w Alpach francuskich. Z wykształcenia jest przyrodnikiem. Przetłumaczył na język polski kilka książek o górach i wspinaniu, i jedną o wędkarstwie.
Piotr Kwiatosiński
 
Pasjonat górskich wędrówek i wspinaczki. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania sportowiec amator – biega i wspina się kiedy tylko ma wolną chwilę. Ukończył kurs wspinania na własnej asekuracji w skałkach PZA i nie zamierza na tym poprzestać. W Outdoor Life pełni funkcję koordynatora, pomaga przy organizacji wypraw.
dr Patryk Czermak
 
Doktor nauk o kulturze fizycznej. Magister Turystyki i Rekreacji o specjalności Turystyka Aktywna. Z górami związany od urodzenia. Wspina się od 8 roku życia a na nartach jeździ od 4 roku życia. Uzależniony od sportów ekstremalnych takich skoki spadochronowe, nurkowanie czy też przebiegnięcie maratonu bez przygotowania.
Uprawnienia: Trener II klasy wspinaczki sportowej PZA, Instruktor wspinaczki sportowej PZA, MSiT. Trener snowboardu SITS, rekreacji MSiT. Instruktor SITN - narciarstwo zjazdowe, Instruktor Samoobrony MSiT, Ratownik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w grupie Wałbrzysko-Kłodzkiej. Wychowawca Kolonijny. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny i Ratownictwa Górskiego. Członek IRCRA (International Rock Climbing Research Association). Opiekun i Trener Sekcji Wspinaczkowej AZS AWF Wrocław. Opiekun Klubu Górskiego "Olimp".

Dane firmy

Outdoor Life Sp. z o.o.
 
Adres do korespondencji: ul.Objazdowa 56a/2b, 54-513 Wrocław
Konto bankowe: Idea Bank: 05 1950 0001 2006 9838 3302 0002
KRS: 0000565936
NIP: 894-306-39-46
Regon: 361989184